Marketing społecznościowy - social media

 

Portale i serwisy społecznościowe to najpopularniejsze witryny w sieci, na których jest ponad miliard logowań dziennie. Ich rosnąca popularność spowodowana jest tym, że internauci w coraz to większej liczbie doceniają znaczenie takich źródeł komunikacji, tym samym angażując w ich wzrost.

Czym jest marketing społecznościowy?

Marketing społecznościowy oparty jest na działaniach mających na celu budowania wizerunku, relacji z potencjalnymi konsumentami, użytkownikami, utrzymywania ciągłego zainteresowania konsumentów oraz oddziaływania na społeczność konsumentów zgromadzoną wokół firmy, marki.

Umiejętne prowadzenie marketingu społecznościowego przynosi szereg korzyści przede wszystkim wzmacnia wizerunek firmy, powoduje wzrost popularności i buduje relacje z konsumentem.

Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie z zakresu prowadzenia firmowych FanPage-ów oraz przeprowadzania kampanii reklamowych na Facebook-u. Służymy pomocą w wybraniu odpowiedniej nazwy dla twojego FanPage-a, pomożemy w stworzeniu spójnej grafiki z twoją stroną internetową, możemy również specjalnie dla Ciebie przygotować strategię działania są to m.in konkursy, ciekawie napisane artykuły, reklama. A wszystko to, żeby szybko wypromować twoją markę, firmę na Facebooku i skłonić użytkowników do dyskusji, angażowania i lajkowania

Dzięki naszemu doświadczeniu zbudujesz dobrą relację z klientami, wzmocnisz wizerunek swojej marki oraz dasz się bardziej polubić.

Spotkaj się z nami w miejscowościach: Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Częstochowa, Łódź, Piotrków Trybunalski a przedstawimy Ci ofertę i strategie działania w social media.

 


Przykłady przeprowadzonych kampanii w social media

Copyright © 2013 Producja Stron, Inc. All rights reserved.Developed by Produkcja Stron & Vormation Design Studio

Produkcja Stron

+48 501 659 683

e-mail:info@produkcja-stron.pl